Корисні лінки

Додаткові освітні послуги в дошкільному навчальному закладі №3 “Козачок”:

- Гурток англійської мови
- Гурток хореографії

Гурток англійської мови

 Керівник: Руденко Світлана Миколаївна (вчитель англійської мови)


engl

 Сьогодні, щоб досягти успіхів у будь-якій сфері, необхідно володіти іноземною мовою. І закладати  підгрунття  майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов.

Основні завдання:

- Формувати мотивацію до вивчення англійської мови.
 - Розвивати комунікативні здібності і бажання використовувати англійську мову як засіб спілкування.
 - Збагачувати знання дітей про культуру англомовних країн.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень
по 20 хвилин у середній групі та  25 хвилин у старшій групі, по 15 чоловік

 

Гурток хореографії
Керівник: Дремова Ольга Григорівна (хореограф)

 

 

Хореографія  як  вид музично-ритмічного виховання  є важливим засобом навчання дітей вмінню емоційно відгукуватися на музику, розвитку сприймання музичних образів. Хореографія розвиває у дітей дошкільного віку вміння естетично  ставитися до краси оточуючого світу, гармонії, творчості; допомагає формувати емоційно-ціннісне ставлення  до навколишнього.  Завдяки заняттям з хореографії діти вчаться вразливості, грації, вишуканості.

Змістом роботи гуртка є:

- Діяльність сприймання  і ознайомлення з особливостями музично-хореографічного мистецтва, зі спеціальною «мовою» музично-рухового образу.

 - Дитяча художньо-практична діяльність у двох її проявах – музично-хореографічного  виконавства і виконавської музично-хореографічної  творчості.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 20 хвилин у середній групі та 25 хвилин у старшій групі. Заняття проводяться по підгрупах, у кожній підгрупі 15 чоловік.

 

 

Новини освіти

  • Сьогодні Міжнаро́дний день студентів — щорічне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Саме студентство, молодь, завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що протистояла і протистоїть авторитарним і тоталітарним режимам.  Як святкують День студента  у різних країнах світу? Сполучені Штати Америки...

  • З усіх випускників шкіл з угорської громади в 2017 році лише 164 склали ЗНО на рівні, достатньому для вступу, водночас у медичні виші вступили лише 2 особи: 1 – на бюджет та 1 – на контракт. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час протокольної зустрічі...

  • 21 листопада у столиці вшанують подвиг учасників Революції Гідності та увічнять пам’ять Героїв Небесної Сотні. На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи», у столиці затверджено відповідний план заходів. Так, у цей день передбачено проведення меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів, церемоній покладання квітів за участю представників...