Корисні лінки

Додаткові освітні послуги в дошкільному навчальному закладі №3 “Козачок”:

- Гурток англійської мови
- Гурток хореографії

Гурток англійської мови

 Керівник: Руденко Світлана Миколаївна (вчитель англійської мови)


engl

 Сьогодні, щоб досягти успіхів у будь-якій сфері, необхідно володіти іноземною мовою. І закладати  підгрунття  майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов.

Основні завдання:

- Формувати мотивацію до вивчення англійської мови.
 - Розвивати комунікативні здібності і бажання використовувати англійську мову як засіб спілкування.
 - Збагачувати знання дітей про культуру англомовних країн.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень
по 20 хвилин у середній групі та  25 хвилин у старшій групі, по 15 чоловік

 

Гурток хореографії
Керівник: Дремова Ольга Григорівна (хореограф)

 

 

Хореографія  як  вид музично-ритмічного виховання  є важливим засобом навчання дітей вмінню емоційно відгукуватися на музику, розвитку сприймання музичних образів. Хореографія розвиває у дітей дошкільного віку вміння естетично  ставитися до краси оточуючого світу, гармонії, творчості; допомагає формувати емоційно-ціннісне ставлення  до навколишнього.  Завдяки заняттям з хореографії діти вчаться вразливості, грації, вишуканості.

Змістом роботи гуртка є:

- Діяльність сприймання  і ознайомлення з особливостями музично-хореографічного мистецтва, зі спеціальною «мовою» музично-рухового образу.

 - Дитяча художньо-практична діяльність у двох її проявах – музично-хореографічного  виконавства і виконавської музично-хореографічної  творчості.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 20 хвилин у середній групі та 25 хвилин у старшій групі. Заняття проводяться по підгрупах, у кожній підгрупі 15 чоловік.

 

 

Новини освіти

  • 25 вересня 2017 року з 12:00 до 17:00 у  Києві відбудеться Міжнародний форум з позашкільної освіти у рамках гранту Президента України «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації» (Розпорядження Президента України від 29.05.2017 р. №114/2017-рп). Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме захід у режимі онлайн. Організатори форуму: Міністерство освіти і науки України,...

  • Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки Україні надало роз’яснення щодо заробітної плати вчителеві, який має диплом бакалавра. – На рівні якого тарифного розряду встановлюється ставка заробітної плати вчителеві, який має диплом бакалавра? – Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 974 «Про внесення зміни...

  • Міністерство освіти і науки України готове передати місцевим органам повноваження з управління професійно-технічними закладами, але майно та земельні ділянки передаватимуться лише з гарантіями, що вони не будуть перепрофільовані, приватизовані чи здані в довготривалу оренду. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання Комітету ВРУ з...