Корисні лінки

Дошкільний навчальний заклад №3 "Козачок"

fasad 

     Відкрився 13 жовтня 1978 року в Міжнарожний рік дитини. Будівля побудована трестом "Київводбуд" і до 1991 року знаходилася у підпорядкуванні Міністерства меліорації і водного господарства Головмеліоводбуду. Розташований у затишному місці селища Буча, де чисте повітря, настояне на запахах трав, квітів, дерев, на території водолікарні лікаря-гідропата В.Б.Камінського, котрий лікував хворих людей водними процедурами. Немало зусиль та батьківського піклування проявив начальний ПМК-165 М.М.Мальков та управляючий трестом "Київводбуд" Е.М.Горбатюк в забезпеченні всім необхідним для функціонування дошкільного закладу. Протягом 12 років "Козачок" займав 1-е місце серед відомчих закладів "Київводбуд".          
        З 1978 року по 2008 рік керувала дошкільним навчальним закладом досвідчений педагог з вищою кваліфікаційною категорією "Відмінник народної освіти" Літвінова Валентина Миколаївна, нагороджена медаллю "Ветеран труда". Методичну службу до 1981 року здійснювали два методиста Петренко Л.В. та Пантеліймонова К.О. А з 1981 року методистом працювала Михайліченко К.О.
kolektiv111
9 - 0003
       З 1 лютого 1992 року відомчий дитячий ясла -садок №26 було переведено на баланс міськвиконкому Ірпінської міської ради. Рішенням виконавчого комітету Бучанської селищної ради № 475-13 V від 28.12.2006р, з 1 січня 2007року Ірпінські дитячі ясла-садок №26 "Козачок" перейменовано на Бучанський дошкільний навчальний заклад №3 "Козачок" та знаходиться на балансі міськвиконкому Бучанської міської ради.
      З 2008 року дошкільним навчальним закладом розпочала керувати досвідчений педагог, "Вихователь-методист" Морозенко Тетяна Миколаївна. З 2010 року методичну службу дошкільного навчального закладу очолює вихователь-методист вищої кваліфікаційної категорії Феклістова Світлана Анатоліівна.
      З 1 червня по 30 вересня 2008 року ДНЗ призупинив свою діяльність у зв’язку з капітальним ремонтом. Були виконані заплановані та позапланові роботи, а саме:
- утеплення фасаду
- заміна вікон
- заміна та перекриття даху
- заміна каналізаційних труб
- капітальний ремонт всіх санвузлів
- капітальний ремонт харчоблоку із заміною обладнання
- капітальний ремонт пральні
- капітальний ремонт коридорів
- асфальтування доріг
- благоустрій під’їздної частини.
фасад після
      13 жовтня 2009 року Бучанський ДНЗ №3 «Козачок» відсвяткував 30 річницю своєї творчої діяльності. З нагоди ювілею батьки вихованців, відділ освіти Бучанської міської ради, Бучанська міська рада, депутати Бучанської міської ради зробили вагомий внесок на розвиток матеріально - технічної бази ДНЗ даруючи малюкам дорогоцінні подарунки, а саме: килими, дитячі меблі,постільну білизну, ігри та іграшки.
     У 2010 році відбулася Державна атестація дошкільного навчального закладу. Атестувався ДНЗ на високий рівень з відзнакою освітньої діяльності, отримав свідоцтво про атестацію головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Свідоцтво про атестацію– серія ДНЗ № 001338 від 14.06.2010 р. засвідчує право Бучанського ДНЗ №3 «Козачок» надавати якісні освітні послуги, піклуватися про здоров’я кожної дитини.

Дошкільний навчальний заклад бере активну участь в різних професійних конкурсах:

В 2013 році дошкільний навчальний заклад став лауреатом обласного конкурсу-захисту WEB-сайтів відділів, управлінь освіти, районних, міських методичних кабінетів, навчальних закладів з номінації « WEB-сайти дошкільних навчальних закладів, центрів розвитку дитини.

В 2013 дошкільний навчальний заклад зайняв 3 місце серед ДНЗ Київської області, у фотоконкурсі ДНЗ України «МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК – 2012 року» та 2 місце серед ДНЗ міста Бучі.

В 2013 дошкільний заклад був нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

На п'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти -2014" був нагороджений дипломом за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

11 червня 2014 року у ДНЗ №3 «Козачок» відбулася церемонія відкриття футбольного міні - поля. Створення футбольного поля було одним із завдань програми розвитку дошкільного закладу на 2011-2014роки, адже важливе місце в системі фізичного виховання дітей дошкільного віку займають вправи з м’ячем. Футбольне поле надасть можливість реалізувати поставлені завдання програми. Діти зможуть познайомитися з елементами спорту, відчути важливість своєї участі у спільних іграх,навчаться доброті, колективізму, взаємодопомозі.

Колектив педагогів ДНЗ № 3 «Козачок» обрав свій шлях за покликанням душі. Педагоги працюють стабільно і творчо. Використовують нові методики, нетрадиційні підходи, новітні технології. У здійсненні навчально-виховного процесу вони несуть світло, тепло і любов свого серця дітям.

 

                                        

                                        «Козачок» - садок прекрасний

                                         Знають всі в окрузі.

                                        Тут працюють добрі люди

                                        Дітям щирі друзі.

 

Новини освіти

  • Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, що в народі має назву Йордан (Ордан, Ардан), або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення. У день Хрещення віряни намагаються викупатися в ополонці — щоб вилікуватися від недуг. Традиція купання на...

  • Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час занять педагоги побували у розташуванні однієї із військових частин, ознайомилися з сучасним озброєнням та на практиці вправлялися з тактичної та вогневої підготовки, а також тактичної медицини. Такі заходи значно...

  • Електронна петиція «Закрити школи м. Києва та Київської області на карантин у зв’язку з епідеміологічної ситуацією» набрала необхідну кількість голосів та прийнята до розгляду.  Відтак, вказана петиція набрала 10777 голосів, при мінімально необхідних 10000. Київський міський голова Віталій Кличко вже доручив постійним комісіям Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді...